• Registracija

Registracija

Nazad
  • Strana
  • 1

TEMA: Evropsko prvenstvo u Sloveniji 2013

05 sep 2013 19:59 #1
Ај мало да оживимо овај форум. Мало дискусије везано за ово такмичење...
Пре свега сјајан старт наших момака! Борбеност, тимски дух, тактика... Сјајно! Само овако да наставимо и нема зиме.
Samo registrovani članovi portala mogu postovati na forumu.
07 sep 2013 03:01 #2
Slazem se...red je da ovaj forum malo zazivi...

ljudi dosta komentarisu ali niko ne vodi malo ozbiljnije diskusije...

U medjuvremenu nasi momci su izgubili od Makedonaca...ali smatram da su malo poleteli posle prve dve pobede i ovaj poraz im je na neki nacin dobro dosao...
Play above the rim and you will win...
07 sep 2013 20:42 #3
Пораз од Македонаца је помало и очекиван, иако смо стављени као фаворити. Македонци су јаки као колектив, већ дуже играју у готово неизмјењеној постави, а и пуно више је искусних играча него што је у Србији (9 дебитаната). Исто тако Македонија је морала ићи на све или ништа, што их је и довело до побједе.
Наравно да је боље што смо сада изгубили, док смо још у групној фази гдје има времена за исправљањем грешака. Мислим да су играчи након овог пораза увидили и сами неке пропусте на које морају сад да припазе.
Сад у утакмицу са Летонцима морају максимално ангажовано и озбиљно ући, јер Летонија није наивна репрезентација што се могло видити у претходним утакмицама. А и теже ће им бити јер је притисак знатно већи, јер још један пораз не смијемо себи дозволити.
07 sep 2013 22:49 #4
Raduje me što konačno igramo kao tim. Mislim da uticaj na to ima i neigranje Teodosića.
Što se tiče prvenstva generalno, nikad ujednačenije ekipe. Iznenadne pobede Britanije, Ukrajine, Gruzije, Češke... Odlično prvenstvo za sada!
Poslednja izmena: 07 sep 2013 22:56 od VanTomsing. Razlog: nedovršena poruka
09 sep 2013 03:55 #5
Od Makedonaca su morali da izgube i dobro je sto su izgubili u tom trenutku. Protiv Litvanije smo vec mogli da vidimo vracanje na staru formu.

Mladi su svi i ne razumeju neke stvari ali smatram da Duda moze ponovo da ih stabilizuje a da ne padnu ponovo psihicki..
09 sep 2013 03:57 #6
Ako se ne varam imace i u drugom delu pravo na jedan kiks?

Smatram da je ovako mladoj ekipi potreban jos jedan mali polet i jedan mali pad...a Duda to ume psihicki da izmanipulise i da ih odvede do zlata... Nadam se ;)
09 sep 2013 13:16 #7
Нисам сиугран како сад даље иде ток такмичења, мислим да се опет праве групе, са преносом бодова, али преносимо максимални број бодова због побједа над Литванијом и Латвијом/Бих, ко год да од те 2 репрезентације прође даље, што нам омогућава још један кикс.
Дуг је пут до злата, не треба још на то мислити :)
  • Strana
  • 1