• Registracija

Registracija

• Strana
  • 1

TEMA: Svetski kup Spanija 2014

18 maj 2014 00:46 #1
  • FRESHNC's Avatar
  • FRESHNC
Cao ljudi,nov sam u ovom forumu pa bi zapoceo ovi temu.Jer neko zna dali cemo imati novi dresovi za SK 2014?I gde mogu u internetu da se naruce.Hvala
Samo registrovani članovi portala mogu postovati na forumu.
22 maj 2014 14:09 #2
Jos 100 dana do Mundobasketa.Jdva cekam.
02 jun 2014 22:15 #3
Ajmo ljudi malo zivnite forum.Sta kazete na sastav Francuza,Litvanaca,Amera.
02 jun 2014 22:17 #4
Slovenija bez Lakovica,steta dobar igrac.
www.fiba.com/pages/eng/fe/14/wcm/news/p/nid/72990/article.html
02 jun 2014 22:19 #5
Evo spisak igraca Angole:
Armando Costa, Hermenegildo Santos, Edmir Lucas, Edson Ndoniema, Reggie Moore, Felizardo Ambrósio, Joaquim Gomes, Mutu Fonseca, Islando Manuel, Carlos Morais, Olimpio Cipriano, Eduardo Mingas, Milton Barros, Valdelicio Joaquim and Yanick Moreira.
SOLIDAN TIM, ALI TESKO DA GRUPNU MOGU PROCI.
ALI KO ZNA NA PROSLOM JESU.
02 jun 2014 22:22 #6
Sta mislite o grupama koja je najteza.Po meni je nasa.
Pa onda ide B,D,C jes da su tu ameri ali tu osim njih nema niko dobar,Turska jedino igra dobro kao domacin,ali videcemo jedva cekam.
02 jun 2014 22:29 #7
Evo i sastava Slovenije:
Naravno braca dragic predvode
www.sportal.rs/news.php?news=126726
Admine zivni malo.
03 jun 2014 13:51 #8
Sta mislite o nasim protivnicima,evo moje misljenje
1.Spanija-protiv domacina ce biti tesko,jos ce biti sigurno u punom sastavu neki se i oprastaju od reprezentacije.Tesko ih mozemo dobiti, ali sve je moguce...
2.Francuska-sampion Evrope,ali bez Parkera,Noe,Batum jos nije siguran.Mada oni i bez njih imaju dobru ekipu tu su Azinsa,Dekolo,Pjetrus dosta dobrih igraca.
3.Brazil-specificna ekipa zavisice od NBA zvezda ako im se ne odazovu bojim se da ce proci ko na Americkom prvenstvu.Tesko ce mo proci sa Brazilom ako im se odazovu NBA zvezde.
4.Iran-Azijski sampion tj. naljboja Azijska ekipa jaki su na centru tu imaju jedinog NBA igraca Hamadija.Sjajan igrac ali on ne moze sam.Sve preko jedne pobede je za njih uspeh.
5.Egipat-po meni totalni aucajder tj mali naspram ovih gore navedenih.Prestavljace lak plen za ostale.Vrlo su niska ekipa nemaju ni jednog igraca preko 2.10.
  • Strana
  • 1