• Registracija

Registracija

• Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Ko će u Superligu?

23 jan 2014 05:34 #1
Do kraja je ostalo još 10 kola, a s obzirom na situaciju na tabeli mnogo toga još moze da se promeni.

Smatram da u Superligu idu Crnokosa, Borac, Vrsac i FMP.

Vrsac pre svega zbog cinjenice da Novak ostaje do kraja sezone a ekipu je nedavno pojacao i Siladji.

Ispadaju Meridijana i Sloboda, verujem da ce se Vojvodina nekako izvuci...

Sta vi mislite ?
Play above the rim and you will win...
Poslednja izmena: 23 jan 2014 05:34 od TheSeven.
Samo registrovani članovi portala mogu postovati na forumu.
27 jan 2014 01:47 #2
  • kop's Avatar
  • kop
  • Kadet
  • Poruka: 2
Superliga je rezervisana za FMP,Crnokosu i Borac. Četvrti će biti Metalac.

Ispadaju Vojvodina i Sloboda.
28 jan 2014 22:37 #3
Po mom misljenu ako nastave u istom tempu Crnokosa, FMP, Borac su sigurni u Super ligi. Za cetvrtog ucesnika ce se boriti Metalac i Konstantin, iako Konstantin ima pobedu vise od Metalca mislim da Metalac ima kvalitetniju ekipu sa nekoliko pojacanja i da ce se plasirati u Super ligu.
28 jan 2014 22:41 #4
Vrsac prakticno nema sanse sa cinjenicom da imaju 2 pobede manje o cetvrtog i sa cinjenicom da im je otisao jedan od najboljih igraca lige Papic u Crnokosu, a Novak je povredjen.
29 jan 2014 21:08 #5
kop napisao/la:

Za Slobodu sam i ja siguran jer je totalni raspad u klubu. Ali zasto smatras da ce Vojvodina da ispadne. Po meni vise sansi za ispadanje ima Meridijana. U finansijskom su problemu i koliko sam informisan nemaju ambicija da ostanu u KLS.

S obzirom koliko para Vojvodina dobija od Srbijagasa i kakvu ekipu ima ( sad je dosao u popovic) smatram da ce se oni barem nekako izboriti za opstanak. Ne sme se desiti da novi sad ostane bez prvoligasa ...to bi stvarno bilo sramotno.
Poslednja izmena: 29 jan 2014 21:08 od TheSeven. Razlog: gramaticka greska
30 jan 2014 03:07 #6
Ne verujem da ce Konstantin uci...mislim da ce na kraju da bude presudna ona tuzna stvar - novac.

Ma da bi bilo jako lepo videti Superligu u Nisu, smatram da bi Nis trebalo da ima jedan ozbiljan klub, sa ozbiljnom infrastrukturom za razvoj mladih igraca...
30 jan 2014 22:39 #7
TheSeven napisao/la:
kop napisao/la:

S obzirom koliko para Vojvodina dobija od Srbijagasa i kakvu ekipu ima ( sad je dosao u popovic) smatram da ce se oni barem nekako izboriti za opstanak. Ne sme se desiti da novi sad ostane bez prvoligasa ...to bi stvarno bilo sramotno.

Koliko to para Vojvodina dobija od Srbijagasa?Prosle godine kada je trebalo da udju u ABA,
barem prema prici iz medija samo su od pokrajne dobili 30.000e Srbijagas nije dao nista...
Ove sezone mnogo slabiji sastav,takodje nema ni kadeta a juniori su na dnu tabele,da nema trenera Alimpijevica i energije koju covek ulaze u klub verovatno bi i rezultati bili losiji,po meni ce biti grcevita borba izmedju Vose i Meridijane za opstanak ali mislim da je za uspeh na duze staze potrebna neka fuzija iza koje bi stao grad,pogotovo jer ove sezone i prava Vojvodina iz sportksog drustva ima odlicne sanse da duje u KLS,ovako nema ni para,ni publike a ove sezone ni rezultata...
30 jan 2014 22:41 #8
TheSeven napisao/la:
kop napisao/la:

Za Slobodu sam i ja siguran jer je totalni raspad u klubu. Ali zasto smatras da ce Vojvodina da ispadne. Po meni vise sansi za ispadanje ima Meridijana. U finansijskom su problemu i koliko sam informisan nemaju ambicija da ostanu u KLS.

31 jan 2014 01:48 #9
  • kop's Avatar
  • kop
  • Kadet
  • Poruka: 2
Očekujem da će iz Druge lige ući Vojvodina Novi Sad i očekujem fuziju ova dva tima. Uglavnom Vojvodina će i sledeće godine igrati u Prvoj. Vrlo brzo ćemo saznati.

(Vreme je pokazalo i da je bio dobar potez da Radnički igra ABA ligu umesto Vojvodine.)
31 jan 2014 06:21 #10
Koliko to para Vojvodina dobija od Srbijagasa?Prosle godine kada je trebalo da udju u ABA,
barem prema prici iz medija samo su od pokrajne dobili 30.000e Srbijagas nije dao nista...
Ove sezone mnogo slabiji sastav,takodje nema ni kadeta a juniori su na dnu tabele,da nema trenera Alimpijevica i energije koju covek ulaze u klub verovatno bi i rezultati bili losiji,po meni ce biti grcevita borba izmedju Vose i Meridijane za opstanak ali mislim da je za uspeh na duze staze potrebna neka fuzija iza koje bi stao grad,pogotovo jer ove sezone i prava Vojvodina iz sportksog drustva ima odlicne sanse da duje u KLS,ovako nema ni para,ni publike a ove sezone ni rezultata...

Ja sam cuo da redovno dobijaju pare od grada i od srbija gasa... a realno sto bi im neko platio ulazak u aba ligu kad opet nista ne bi uradili mozda bi jos i ispali.

Mislim da su pravog trenera doveli, mladog sa puno entuzijazma i znanja....ako ostane i sl. godine siguran sam da cemo gledati neku drugu vojvodinu. nemaju ni srece sa povredama...

Slazem se, fuzija ta dva kluba bi sigurno bila prava stvar za novosadsku kosarku... bolje jedan jak klub nego 4 kluba koji jedva funkcionisu
Poslednja izmena: 31 jan 2014 06:22 od TheSeven.
  • Strana
  • 1
  • 2